fırsat ürünler
Hizmetlerimiz | Hakkımızda | FUAR STANDI | Site Güvenliği | Havale bildirim formu 
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
Alt Menü 2

Haberler
Alt Menü 9

globalsign

Ana sayfa » Purjör Anahtarı

 

Kış aylarının vazgeçilmezi olan aksesuar purjör anahtarlık, şimdi promosyon ürünü olarak beğeninize sunuluyor.

Kombi kullanıcıların sürekli elinin altında bulunması gereken purjör anahtarı, şimdi anahtarlık olarak sizlerle.Kaybetmemeniz için her an anahtarlığınızda olacak bu şık ve özel tasarım ürünümüz her üretici ve bayi için özel kalıp döküm sistemi ile farklı seçeneklerle sizlerle buluşuyor.

Purjör Anahtarlık, ile Radyatörlerin havası nasıl alınır?

Radyatörünüz tesisata bağladıktan ve devreye alındıktan sonra radyatörünüzün içinde hava oluşabilir. Bu durumda radyatör ısınmaz ve verimli çalışmaz. Radyatörünüzün içindeki havayı alabilmek için, purjör tapası içinde bulunan plastiği elinizle döndürerek deliğin aşağıya doğru gelmesini sağlayınız. Purjör deliğinden su geleceği için altına derin bir kap koymayı unutmayınız. Purjör vidasını purjör anahtarınız ile gevşetiniz. Bu durumda purjör deliğinden hava çıkmaya başlayacaktır. Purjör deliğinden su gelmeye başlayınca radyatörünüzün içindeki hava boşalmış demektir. Purjör tapasını purjör anahtarınız ile aksi yönde çevirerek sıkıştırınız. 

 

         
1000 Adet Purjör Anahtarlık

1000 Adet Purjör Anahtarlık

BEKLENEN KAMPANYA! SINIRLI STOK!
Haftanın ürünü
Stok Durumu
 
Hizmetlerimiz | Hakkımızda | FUAR STANDI | Site Güvenliği | Havale bildirim formu 
Promosyon Bankası | Promosyon Ürünleri ve Promosyon Ajanda
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 12 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 3897539

Copyright © 2004 -2014 Promosyonbank Türkiye'nin Promosyon Bankası xp

PromosyonBank İnceleyen: Mrn Advertising, . Promosyon ürünleri üretimi ve ithalatı yapan firmanın websitesi. Derecelendirme: 5

DMCA.com

Promosyon Nedir ?

Yenilenmiş promosyon ürünlerimize göz atınız mı? İş hayatında başarıyı yakalamanın yolu etkili bir tanıtım faaliyetinden geçmektedir. Bu bakımdan güçlü ve profesyonelce yönetilen bir promosyon firması ile çalışmanız sizin de avantajınıza olacaktır. Şirketimiz ürünlerinin tümü insan sağlığına zarar vermeyen doğa dostu ürünlerden olmaktadır. Bunun yanında kaliteli şekilde işlenmekte olan bu hammaddeler düzenli aralıklarla kontrole tabi tutulmaktadır. Benzersiz ve işlevsel bu ürünlerin üretiminde görevli olan şirkette çalışan tüm uzmanlarımız konusunda yeterli deneyime ve bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanında kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine önem veren politikalarımız sayesinde siz de memnun olacaksınız. İş hayatında başarılı olmanın yollarından birisi de sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetlerin yaygın bir şekilde bilinirliğinin olmasından geçer. Tanınmayan ve bilinmeyen ürünler size yol aldırmayacak, verilen zamanda da sahibine ulaştırılamayacaktır.

Promosyon ürünleri, sayesinde fuarlarda da, yeni ürün lansmanlarında da çok daha etkin bir tanıtım yapmanız söz konusu olacaktır. İş hayatınıza yön verirken dikkatli adımlar atmanız gerekmektedir. Firmanızın ve markanızın tanıtımında önemli bir rol oynayan promosyon unsuru göz ardı edilemeyecek değerlerdendir. Bu özel güç yıllardan beri birçok ulusal ve uluslararası firma tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Birçok şirketin başarısının altında yatan en önemli etken olan tanıtım ve promosyon faaliyetlerine şirket olarak bütçenizden bir kısmı ayırmanız gerekir. Firmamız ile çalışmanız halinde son derece ekonomik bedeller ödeyerek promosyon hizmetlerimizi planlama şansına sahip olabilirsiniz. Konusunda gerekli eğitimleri tamamlamış ve yeterli deneyime sahip olan uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizin promosyon ihtiyaçlarınızı belirleyip gerekli faaliyetlere başlamaktadır. 

Promosyon malzemesi seçimlerinde dikkatli olmanız tavsiye edilir. Kalitesiz ve fonksiyonu olmayan bir promosyon malzemesi sizi de şirketinizi de başarısızlığa sürüklemiş olacaktır. Kalitesinden şüphe durduğunuz bir promosyon malzemesi kısa sürede yıpranmış ve kullanılamaz hale gelmiş olacaktır. Bu durum da marka adınızı lekelenmiş olacaktır. Kaliteli ve dayanıklı hammaddeler ile çalışan firmamız ürünlerine hemen sanal ortam uygulamalarımız üzerinden göz atabilirsiniz. Avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için sadece katalogumuzu size yeterli olacaktır. 

forex
Neticaret®eticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.